Az MSZP fenegyereke háromszor is náci sasnak nevezte Orbán Viktort kedd este az ATV stúdiójában. Lekeverték.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Az MSZP fenegyereke háromszor is náci sasnak nevezte Orbán Viktort kedd este az ATV stúdiójában. Lekeverték.