Feleannyian sem mentek el a Békemenetre

A szervezők korábban úgy számoltak,

„valószínű, hogy több mint 1 millióan” lesznek a mai szeretetmenetelésen, Széles Gábor napközben már csak reménykedett benne, hogy összejönnek egymillióan, végül a Belügyminisztérium tett pontot a számháború végére.

A rosszindulattal egyáltalán nem vádolható BM becslése szerint 440-460 ezer résztvevője volt a békemenetnek szombaton a fővárosban.

Csizmadia Tamás, a minisztérium sajtófőnöke az MTI-nek elmondta, hogy pontos becslés azért nem adható, mert a jelen lévők létszáma csak a tereken határozható meg viszonylagos pontossággal, az azokat övező kisebb utcákban nem. A menet a budapesti Kossuth térről vonult a Hősök terére.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű