A Puskás Akadémia elvitte a három pontot

Újra vereséget szenvedett a DVTK

csapata a bajnokságban, ezúttal hazai pályán a Puskás Akadéma csapatától. A három büntetővel tarkított találkozón a hazaiak szerezték meg a vezetést, majd az egyenlítés után a vendégeknél volt az előny és az újabb egyenlítés is meg tudták szerezni a vezetést a 88-ik percben. minap.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű