Vicces büntetések. 50 ezer a Diósgyőrnek

A bizottság a Diósgyőrt, illetve a Pécset is

megbüntette: a borsodiaknak szurkolóik viselkedése miatt 50 ezer forintot, a pécsieknek pedig az Újpest elleni első meccsen tapasztalt rendezési hiányosságok miatt kell szintén 50 ezer forintot fizetniük.
A Pápa-Haladás mérkőzéssel kapcsolatban a Lombardot írásbeli figyelmeztetésben részesítette, a vendég szurkolók részéről történt megbotránkoztató rigmusok bekiabálása miatt a Haladást pedig 100 ezer forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezte a fegyelemi.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű