Kohászat indul a DIGÉP-ben

Az 55 millió eurós beruházás

40 százalékát önerőből, a többit az Eximbank által biztosított hitelből finanszírozza a szír származású Axam Barakat többségi tulajdonával felállt társaság – hangzott el a gyár szimbolikus „újraindító” ünnepségén, pénteken.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű