Ezután fellélegezhetünk, és bátrabban kezdhetünk neki az új feladatoknak – fogalmazott Csöbör Katalin

 Ezután fellélegezhetünk, és

bátrabban kezdhetünk neki az új feladatoknak – fogalmazott Csöbör Katalinországgyűlési képviselő (aki egyben Alsózsolcaalpolgármestere is), miután átnyújtotta Zsíros Sándorné polgármesternek az állam adósságátvállalását igazoló bizonyságlevelet.

Emlékeztetett: az állam átvállalta az adósságcsapdába került önkormányzatok 2013. december 31-éig felhalmozott teljes adósságállományát. Ez országos szinten 1200 milliárd forintnyi összeget jelent. Mint mondta, Alsózsolca jól gazdálkodott, a felvett hitelt fejlesztésekre fordította. Az állam ezúttal a város több mint 540 millió forint adósságát vállalta át.

További részletek az eszak.hu-n és a pénteki Észak-Magyarországban.

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű