„Legalább nem egy volt kommunista” – mondja Schiffer Andrást meglátva egy fideszes aláírásgyűjtő

„Legalább nem egy volt kommunista”

– mondja Schiffer Andrást meglátva egy fideszes aláírásgyűjtő az ózdi piacon. De hogy ne legyen azért annyira jó napja az LMP listavezető társelnökének, rögtön hozzáteszi: itt az emberek nem igazán értik a párt magasabb szintű zöld gondolatait, „ majd ha nem a túlélés a cél, ha egy fejlettebb gazdasággal rendelkezünk, lehet ilyenekről gondolkodni”. Schiffer ott kampányol személyesen, ahol gyengén áll az LMP, mint mondta: „ahogy nem fog hasítani a Jobbik az V., VII., vagy a XII. kerületben, úgy viszonylag nehéz lenne az LMP-nek Ózdról megnyerni az országgyűlési választásokat.” index.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű