Vereckei Csaba: Nyertesek vagyunk

Vereckei Csaba elmondta, ennek abszolút

nyertesei voltunk, mert a járási közigazgatási rendszerhez illeszkedően a járási székhelyen lévő őrsöket szervezetileg és létszámukban is megerősítették, aminek köszönhetően közterületi jelenlét jelentősen javult.
A másik nagy változás – hangsúlyozta a főkapitány -, hogy beindult a megyében a tevékenységirányítási központ – ami nem azonos a hívásfogadó központtal. Összefoglalva: a rendőrkapitányságokon a korábbi ügyeletek megszűntek, és a főkapitányságon egy 56 hivatásos rendőrrel feltöltött központ kezdte meg a munkáját, vagyis egy ügyelet működik a megyében, innen irányítják valamennyi kapitányság tevékenységét. boon.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű