Sárga mocsok folyik a miskolci Pecébe

Szennyeződött Miskolc belvárosi patakja:

a Pecébe sárgás folyadék folyik egy csatornából.

 

Az anyagból mintát vett a megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat, és értesítették a környezetvédelmi hatóságot.

A környéken élők azt mondták: eső idején rendszeresen sárgás anyagot mos ki a csapadék a környező területekről.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű