Mi lesz a DAM sorsa és mi lesz a miskolci tízemeletesekkel? – ezekről nyilatkozott az Északnak Kiss Gábor alpolgármestert.

Miskolc a jövőnk! – ezt a szlogent

 választotta a város annak a koncepciónak, amely közel három évtizedre meghatározza Miskolc jövőképét. A koncepció már túl van a véleményezésen, csütörtökön pedig a miskolci képviselők elé kerül. Ennek része az Integrált Területfejlesztési Stratégia (ITS), amely már konkrét terveket, elképzeléseket fogalmaz meg. Ez egyben alapja is a most nyíló uniós forrásoknak, hiszen ezen tervek alapján pályázhat a város.
Miről is szól a koncepció? Mi lesz a DAM sorsa és mi lesz a miskolci tízemeletesekkel? – ezekről szerkesztőségünkben kérdeztük Kiss Gábor alpolgármestert.
Részletek a szerdai Észak-Magyarországban.

 

 

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű