Tíz éve nem kértek pénzt a fűtésért, a miskolci Széchényi 46 szám alatt található épület (Villanyrendőr ahol a Budapest Bank van) egyes bérlőitől

 Így aztán volt meglepi, amikor 

 az egyik boltos kapott egy 5 milliós csekket. (Öt évre visszamenőleg. Az ezen túli időt az adófizetők állják, mert ez  már elévült)

Az egyik boltos elmondta, hogy mindenféle indoklás, bontás nélkül kapta a fűtés számlát, amit persze nem tud kifizetni. Úgy tudja, hogy vannak olyanok is akik nem kaptak visszamenőleges számlát, pedig ők sem fizettek soha sem. Az épületben van a BB. meg a Rádió M is, meg sok kisebb nagyobb vállalkozás.
Teljes káosz a

MIK-nél össze a véleményét a helyzetről. De minimum hűtlen kezelés. 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű