Ítélet jön Gergely Zsolt ügyében

 A megyei önkormányzat
korábbi

 elnökhelyettesét
a megismételt elsőfokú
eljárásban vesztegetés bűntette
miatt 3 év börtönre ítélte a
Miskolci Törvényszék, mert
bizonyítottnak találta, hogy
a politikus áron alul akarta
átjátszani üzletember ismerőseinek
a miskolci ITC-székházat,
amiért egy félkész házat
kapott.
Szintén 3 évre ítélte a
törvényszék Onga polgármesterét,
mert megalapozottnak
találta az ügyészség azon vádját,
hogy a városvezető anyagi
ellenszolgáltatásért cserébe
vállalta: meggyorsítja az építési
engedély kiadását az előző
ügyben részben érintett
üzletemberek számára
.
Az ügy már megjárta egyszer
az ítélőtáblát, de ott akkor
az a verdikt született, hogy a
törvényszéknek meg kell ismételnie
az eljárás. Északmagyar

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű