Garamvölgyi Attila és a mongolok

A mongol nagykövet a Geo Nord Klaszter

meghívására érkezett
Miskolcra – ezt már Garamvölgyi
Attila, a Geo-Wendung
Zrt. igazgatósági tagja
mondta.
Hozzátéve: nem
kizárólag az energetika területén
egyeztettek, hanem a
kutatás-fejlesztésről és oktatásról
is tárgyaltak.
Garamvölgyi Attila kiemelte:
a mongol-magyar együttműködésnek
már voltak előzményei,
hiszen a Miskolci
Egyetem szakemberei már
végeztek kutatásokat Mongóliában.
Északmagyar

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű