A cég létszáma az eddigi 1 főről 28 főre nőtt, lévén az uszoda teljes személyzete (műszaki munkatársak, pénztárosok, takarítók, stb.) mellett egy adminisztrátor is átkerült az MVSI állományából hozzájuk

A Miskolci Sportcentrum
Kft. ,,vitte” a

 Kemény
Dénes uszodát és a Diósgyőri
uszodát, így a Szász László
vezette cég létszáma az eddigi
1 főről 28 főre nőtt, lévén
az uszoda teljes személyzete
(műszaki munkatársak,
pénztárosok, takarítók, stb.)
mellett egy adminisztrátor is
átkerült az MVSI állományából
hozzájuk.
– Ez a létszám jelenleg anynyival
több, hogy felkértem
egy pénzügyi, gazdasági
szakembert, hogy közreműködjenek
az átállással összefüggő
feladatok elvégzésben,
illetve a debreceni uszoda vezetőjét
3 hónapos tanácsadói
szerepre, ami február végén
fog lejárni, de azt már most
biztosra mondhatom, hogy
minden szempontból sokat
proi táltunk abból, hogy segített
nekünk az átállás során
– sorolta Szász László

 

Északmagyar

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű