Gyilkolják az öregeket Borsodban

Nem ez az első eset, amikor otthonában támadnak rá idős

emberre Ózdon. Tavaly januárban
egy féri testvérpárt
bántalmazott egy tőlük nem
messze lakó rabló és bűntársa.
Múlt év január 7-én, a
késő esti órákban a 68 és a 69
éves fériakra kapucnit, illetve
maszkot viselő alakok törték
rá családi házuk ajtaját és
mindkettőjüket bántalmazták.
Az idősebb féri a helyszínen
életét vesztette, testvére
súlyos, nyolc napon túl gyógyuló
sérüléseket szenvedett.
Akkor a rendőrök parádés sebességgel,
a bűncselekmény
ismertté válását követő 26.
órában elfogták a Budapesten
bujkáló rablógyilkosokat. A
jelenleg is előzetes letartóztatásban
lévő 19 és 24 éves ózdi
fériakkal szemben nyereségvágyból
elkövetett emberölés,
valamint életveszélyt
okozó testi sértés kísérletének
gyanújával folyik a büntetőeljárás.
A gyilkosok egy csomag
száraztésztát, némi krumplit,
egy ütött-kopott ételhordót
és pár kéziszerszámot zsákmányoltak
– ennyit ért számukra
a két idős ember élete…
ÉM-ME, SZP Északmagyar

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű