Ezek mennek a Facsén..Nagy Korsa Juditingyen busz

Vasárnap demonstrálni megyünk.

 Ti is jöhettek a buszunkkal, nem kell fizetni érte. 11.00-kor indulunk az ITC parkolójából. Jelentkezzetek nálam a nagykorsa@gmail.comon! http://www.egyutt2014.hu/az_egyutt_2014-rol_hirek/paksrol_dontson_a_nep-1.html

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű