A nap kommentje..az ún. hétvégi házak mintegy fele tákolmány volt, azaz amolyan szocialista-realista stílusú tájidegen építmények voltak

Egy harmadik vetületét szeretném megvillantani

 a hétvégi házak bontásának: azt ugyanis, hogy az ún. hétvégi házak mintegy fele tákolmány volt, azaz amolyan szocialista-realista stílusú tájidegen építmények voltak. Nem mind, de a fele legalább. Tehát szépészetileg nem kár az épületekért. A bontók, mint az állatvilágban a hangyák, vagy a baktériumok „lebontják” a szerves anyagokat és ezzel megtisztítják

 

 

 a környezetet.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű