Fertőzésre utaló jeleket is találtak…

Kivonultak a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNYI) emberei a miskolci kórházba, ahol dokumentumokat foglaltak le a tömegesen meghalt koraszülött babák ügyében.
Az Országos Rendőr-főkapitányság közlése szerint az eljárás nem veszélyeztette a betegellátást. Balogh Zoltán, nemzeti erőforrás miniszter pénteken a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában azt mondta: fertőzésre utaló jeleket is találtak az eddigi vizsgálatok a kórház koraszülött osztályán. Az NNYI akciójával kapcsolatban a Blikk szerette volna megkérdezni dr. Csiba Gábort, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház főigazgatóját, ő azonban elérhetetlennek bizonyult. blikk.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű