DVTK. Inzultálta, kizárva

Az ETO Park biztonsági kamerái felvételének elemzése segítségével sikerült azonosítani azt a személyt, aki a Győri ETO – DVTK mérkőzés után inzultálta (leköpte?) az egyik diósgyőri játékost. Az azonosítást követően 6 hónap időtartamra kizárták őt a Diósgyőri Stadionból.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű