Hat meccs óta nyeretlen a DVTK

A labdarúgó NB I 27. fordulójában  a Diósgyőr újabb döntetlent ért el (a bajnokság folyamán már a tizediket), ezúttal a Kaposvár vendégeként.
A találkozó előtt egy ponttal előzte meg ellenfelét a Diósgyőr. A csapatok lényegesen előrébb végezni már nem tudnak a tabellán, de a kiesés réme nem fenyegeti őket.

A 31. percben a vendégek szereztek vezetést: Vági tört előre és tartotta meg a labdát némi szerencsével, majd Seydihez passzolt, akinek a nem igazán erős lövését se tudta fogni Hajdúch, a kipattanót pedig Fernando közelről belőtte, 0-1. Oláht le kellett cserélni a félidő hajrájában, de a Kaposvárnak így is volt egy nagy helyzete, Balázs B. lövésénél Vági mentett a gólvonalról.
A második félidő elején már egyenlítettek is a hazaiak, Safaric labdájával Bőle törhetett kapura, balról leadott lövése Vágin pattant meg és ez becsapta Ribánszki kapust, 1-1. Ezzel a döntetlennel már hat meccs óta nyeretlen a DVTK.