Két személy lakásban – Pácinban és Pányokban – , míg egy ember a rudolftelepi házának kapujában hűlt ki és lelte halálát az elmúlt hétvégén Borsod-Abaúj-Zemplén megyében.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Két személy lakásban – Pácinban és Pányokban – , míg egy ember a rudolftelepi házának kapujában hűlt ki és lelte halálát az elmúlt hétvégén Borsod-Abaúj-Zemplén megyében.