Aki a szomszéd nénit kúrogatja…

Egy nap Pistike hazamegy az iskolából. Kérdezi az apja:

 

– Mi történt az iskolában?

– Kaptam két egyest.

– Miből kaptad?

– Egyiket élővilágból, a másikat földrajzból.

– Miért, mire nem tudtál válaszolni?

– Élővilágból kérdezte a tanár néni, hogy miért bőg a tehén, ha fejik? Én meg válaszoltam, hogy a tanárnő sem szereti, ha rángatják a csöcsét.

– És földrajzból miért kaptad?

– Tanárnő megkérdezte, hogy kb. milyen messze van Afrika? Erre én azt válaszoltam, hogy nem lehet túl messze, mert a néger bácsi, aki a szomszéd nénit kúrogatja, biciklivel szokott jönni.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű