A dolgozókat nem bocsátják el, ők továbbra is az MTVA alkalmazásában állnak majd. Szeptember második hetétől azonban nem sugároz külön regionális híradót és magazinműsort a közszolgálati csatorna-írja a minap.hu
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
A dolgozókat nem bocsátják el, ők továbbra is az MTVA alkalmazásában állnak majd. Szeptember második hetétől azonban nem sugároz külön regionális híradót és magazinműsort a közszolgálati csatorna-írja a minap.hu