Viperával verték meg Bob Dever-t, a miskolci hokicsapat edzőjét

images

A múlt héten pénteken este Miskolcon, a belvárosban megtámadták a hokicsapat kanadai edzőjét, Bob Dever-t. A hírek szerint viperával ütötték meg, de a jó kötésű edző nem sérült meg. A városban máris arról beszélnek, hogy Bob Dever annyira szívére vette a dolgot, hogy már haza is utazott. Egri István, a csapat vezetője nem kívánta kommentálni a híreket, azt mondta, keressük a rendőrséget, azt viszont cáfolta, hogy edzőjük elhagyta volna a várost.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű