Himnuszéneklés közben csapott le a rendőrség a Magyar Nemzeti Gárda március 15-i ünnepségén, azzal az indokkal, hogy a gárdisták alakzatban álltak.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Himnuszéneklés közben csapott le a rendőrség a Magyar Nemzeti Gárda március 15-i ünnepségén, azzal az indokkal, hogy a gárdisták alakzatban álltak.