Végül merre megy a Zöld Nyíl?

Könyen lehet, hogy mégis az eredeti tervek valósulnak majd meg Diósgyőrben, vagyis a Felső-Majláth felé hosszabbítják meg a villamospályát, annak ellenére, hogy továbbra is elhibázottnak tartja a jelenlegi városvezetés elődeik erre irányuló döntését, tárgyalásokat is kezdtek korábban egy esetleges módosítás ügyében-írja a mikom.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű