A beruházó elkészült a Zenepalota felújításával, az épület műszaki átadás-átvétele is megtörtént december végén, a visszaköltözés mégis várat magára. Mint ismeretes, az állami tulajdonban lévő, de a Miskolci Egyetem kezelésébe került épületben a felújítás előtt az egyetem Bartók Béla Zeneművészeti Intézete és a miskolci önkormányzat Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskolája működött. Most úgy tűnik, a két intézménynek kicsi lesz a „ház”, ezért a napokban tárgyalások és egyeztetések kezdődtek a két fenntartó között-írja a boon .hu
