Elég mélyről jöttek vissza a nap Mol Liga-rangadóján a Miskolci Jegesmedvék, hiszen a Vasas az első harmad után már három góllal vezetett a borsodi megyeszékhelyen. A hazaiak az utolsó húsz percben cakkpakk megfordították a meccs állását, így végül mit sem ért Somogyi Balázs két gólja és gólpassza, 5-4. Hátrányból állt fel a Dab.Docler is a Fehérvár-farm otthonában, kétszer egyenlítettek, kétszer előnyt szereztek az újvárosiak, negyedik góljukra már nem érkezett válasz. Fodor Szabolcs 1+2-t, Vaszjunyin Artyom 2+1-et ért el, lehet, hogy mégis van egy kis különbség az EBEL és a magyar–román közös bajnokság között, 3-4. A további két találkozón kevésbé szoros eredmények születtek: Újpest–Ferencváros 0-7, Steaua–HSC 2-7 (Sikorcin tirplázott).