Megrendezték a tévéostromot? Ignácz vezérőrnagy szándékosságot sejt a háttérben

P1070058_640x480

A magyar rendőrség sötét napjának minősítette az MTV-székház ostrománál történteket Ignácz István volt Pest megyei rendőrfőkapitány a jogsértéseket vizsgáló parlamenti albizottság ülésén. A vezérőrnagy számos ponton egyetértett a bizottság tagjaival. Például amikor Révész Máriusz kifejtette, hogy „Olyan fokú volt a dilettantizmus, ami már szándékosságot sejtet”, Ignácz úgy reagált: „Önnek tökéletesen igaza van.” Szilvásy György volt titokminiszter nem jelent meg az ülésen.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű