Bukta.Sorra veszti el a milliós kifizetések visszaszerzéséért indított pereket a BKV

Már hét ügyet jogerősen is elvesztett a BKV abból a több tucatból, amelyeket a munkaügyi bíróságon indított a cég egykori vezetői ellen „jó erkölcsbe ütköző” kifizetések miatt – írta a Népszava.

A cikk összegzése szerint a vállalat több mint százmillió forintot követelne vissza 31 egykor vezető beosztású, az elmúlt években közös megegyezéssel távozott dolgozójától.
Az elvesztett perek miatt a BKV új taktikát választott, és két ügyben úgynevezett marasztalási típusú keresetet nyújtott be a bírósághoz. Ezekben a „próbaperekben” már konkrétan meghatározzák, hogy a kifizetések mekkora részét tartják vitatottnak – olvasható a Népszavában.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű