Vesztességes a Playboy

bimb

5 millió dollár feletti veszteséggel zárta 2010 második negyedévét az eladás alatt álló Playboy Enterprise , miután mind a nyomtatott, mind az online üzletág bevételei csökkentek. A társaság részvényei stagnálnak a mai kereskedésben.

Az utolsó negyedévben a nyomtatott és az online magazin bevételei 45%-kal csökkentek év/év alapon és így már mindössze a teljes bevétel 38%-át adták. Eközben viszont a licenszértékesítésekből származó bevételek, amelyekért ruházati cégek, kaszinók és klubok fizetnek, 24%-kal emelkedtek 2009 második negyedévéhez képest.

A cég alapítója, Hugh Hefner kivezetné a céget a tőzsdéről, viszont a Penthouse magazin tulajdonosa is érdeklődik a vállalat iránt

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű