Láttátok már a Nyéki-tavakat és a Bükköt ebből a szemszögből? 🙂 Szerintünk gyönyörű, és igen, ez is Borsod!
facebook
Tóth László képe.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Láttátok már a Nyéki-tavakat és a Bükköt ebből a szemszögből? 🙂 Szerintünk gyönyörű, és igen, ez is Borsod!
facebook
Tóth László képe.