Gyöngyösi Márton elnézést kért tegnapi kijelentése miatt

Kedd délelőtt Gyöngyösi Márton  elnézést kért tegnapi kijelentése miatt. A Jobbik közleménye szerint a párt kizárólag a kettős (izraeli-magyar) állampolgárok felmérését tartja fontosnak. „A félreérthető kijelentésemért zsidó honfitársainktól elnézést kérek” – idézi a közlemény Gyöngyösit. A párt szerint Magyarországnak nem a Jobbiktól, hanem a cionista Izraeltől, valamint az azt itthonról is kiszolgálóktól kell félnie.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű