Tisztelt Szerkesztőség!
Olvastam a miskolci parkolási visszaélésekkel kapcsolatos cikkeiket. Küldöm a kedvencemet. Ma délután fotóztam a belvárosban. Román rendszám, magyar roki papír. A pofátlanság csúcsa.
név és cím a szerkesztőségben
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Tisztelt Szerkesztőség!
Olvastam a miskolci parkolási visszaélésekkel kapcsolatos cikkeiket. Küldöm a kedvencemet. Ma délután fotóztam a belvárosban. Román rendszám, magyar roki papír. A pofátlanság csúcsa.
név és cím a szerkesztőségben