Holcim.Bezár Miskolc egyik legnagyobb adófizetője?

Tartja magát a szóbeszéd a hejőcsabai gyár esetleges bezárásáról. Hol tartanak a tárgyalások, mi lesz a gyár sorsa? – érdeklődtünk Márta Irén kommunikációs igazgatótól.

„Már több levélváltáson vagyunk túl a Magyar Cementtel, és részünkről mindent elkövetünk, hogy sikerüljön megegyezni. A tárgyalás eredményéről – az érthetően felfokozott érdeklődés miatt is – hamarosan beszámolunk” – jelezte Márta Irén-írja a boon.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű