Szivattyú. Súlyos büntetés a DVTK-nak

A Diósgyőr, a Tornyi Barnabás edzővel szembeni tartozása miatt kiszabott 3 250 ezer Ft pénzbüntetést

az előírt határidőre az MLSZ részére nem fizette meg, ezért az FB a mulasztás napjától (2010. július 8.) kezdődően a sportszervezet NB II-s bajnokságban résztvevő csapatától, a pénzbüntetés megfizetéséig bajnoki mérkőzésenként 3-3 (három-három) bajnoki pont levonását rendeli el.

A bizottság a Diósgyőrt 460 ezer Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi, amennyiben a határozat jogerőre emelkedéséig Hagymási Zoltán edzővel szemben fennálló, az eljárásban szereplő összegű tartozását nem fizeti meg.

(forrás: mlsz.hu)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű