Az ex RTL-es és a manöken találkozása. Varga Zoli megnősült

P1070117_640x480

P1070039_640x480P1070049_640x480P1070058_640x480P1070065_640x480P1070072_640x480P1070079_640x480P1070091_640x480P1070098_640x480P1070103_640x480Fényes lagzi volt szombaton délután a lillafüredi Palotaszállóban. Az ex RTL-es Varga Zoltán, aki jelenleg a Vám- és Pénzügyőrség Regionális Parancsnokságának szóvivője, nőül vette Popovics Orsolyát, az ismert fotómodellt.  A vendégek között ott volt Ignácz István, egykori Borsod megyei rendőrfőnök, a Közigazgatási és Elektronikus Szolgáltatások Központi Hivatalának elnöke, Szabó Zsolt, a VPOP regionális parancsnoka – aki rövidesen a szervezet parancsnokhelyettese lesz -, Ritó Zsolt, bűnügyi regionális parancsnokhelyettes, Pozsonyi József, egykori borsodi kommandós-parancsnok és Gergely Zsolt, a megyei közgyűlés Fideszes alelnöke. A meghívottak listáján szerepeltek régi RTL-es kollégák, köztük az áldott állapotban lévő Kiss Anita férjével, Zsoldos Attila szerkesztővel, Révai Hajdu Viktória tudósító, Vladucz Zoltán operatőr, valamint Veres László, a miskolci önkormányzat szóvivője. Ott volt több milliárdos vállalkozó, és fontos üzletemberek. Az örömszülők Varga Zoltán, az AVE Miskolc ügyvezető igazgatója és felesége, valamint Popovics Rudolf, sebész főorvos, a P+R Med Egészségház tulajdonosa és felesége. A rövidesen anyai örömök elé néző Orsolya mellett a tudósító még négy kismamát fedezett fel az ünneplők között, amit Popovics papa ünnepi köszöntőjében külön kiemelt, mondván, ez legfontosabb  dolog .(folytatjuk)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű