Szikszón némán fognak tüntetetni

Néma tüntetésre készülnek a Borsod megyei Szikszón, mert úgy vélik: a kormány magára hagyta a helyi árvízkárosultakat.

Füzesséry József a város polgármestere azt mondja: kedden tárgyalt Bakondi György miniszteri biztossal, aki nyilvánvalóvá tette: akinek nem dőlt össze a háza, nem számíthat kormányzati segítségre. Szikszón 400 olyan károsult van, akiknek a házuk megmaradt ugyan, de a lakásba betört víz miatt szinte mindenük tönkrement.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű