A tegnap esti bükkábrányi balesethez nem engedték oda a sajtót.  Ez példátlan

képernyőkép 2026 06 28 131553

A tegnap esti bükkábrányi balesethez nem engedték oda a sajtót.  Ez példátlan eset. ( Horn Gyula  beleseténél is ott voltunk.)

Miközben

a rendőrség súlyos milliókat költ propagandára, a balesetek megelőzése érdekében. . Volt már olyan is, hogy roncs autókból  készítettek elrettentésnek szánt animációkat.
Kérdés ment a főkapitányságra.

Egy válasz

  1. Lehet kegyeleti okokból? A gyerekek miatt? A kattintásvadász szenzációhajhászok ízléstelen és megalázó cikkeit így próbálják elkerülni?
    A másik lehetőség, hogy valami fakabát is érintett a balesetben, aztán próbálják titkolni, elsimogatni a dolgot.
    Az elsőnek örülnék, a második meg csak amolyan magyar módi lenne, amit már megszoktunk.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű