A tegnap esti bükkábrányi balesethez nem engedték oda a sajtót. Ez példátlan eset. ( Horn Gyula beleseténél is ott voltunk.)
Miközben
a rendőrség súlyos milliókat költ propagandára, a balesetek megelőzése érdekében. . Volt már olyan is, hogy roncs autókból készítettek elrettentésnek szánt animációkat.
Kérdés ment a főkapitányságra.

Egy válasz
Lehet kegyeleti okokból? A gyerekek miatt? A kattintásvadász szenzációhajhászok ízléstelen és megalázó cikkeit így próbálják elkerülni?
A másik lehetőség, hogy valami fakabát is érintett a balesetben, aztán próbálják titkolni, elsimogatni a dolgot.
Az elsőnek örülnék, a második meg csak amolyan magyar módi lenne, amit már megszoktunk.