Annyira elemében van, hogy a saját oldalán mosták fel vele a padlót…:
„”Tisztelt Hollósy Alpolgármester Úr!
Az Ön témában történő felszólalásával kapcsolatban:
1.Ön a járatseriffek finanszírozása kapcsán azt hozta fel, hogy nem drága a rendszer, hiszen „meg kell nézni hogy a BL-döntő idején a biztonsági őrök egy éjszakára nettó 70 000 forintot kapnak”.Felhívjuk figyelmét, hogy egy egyszeri MAGÁNrendezvény (hiszen a BL-döntőt az UEFA rendezi és fizeti (pl. az őröket is)) biztosítását összehasonlítani egy folyamatos munkaviszonyként végzett tevékenységgel, az az alma körtével való összehasonlításának tipikus esete.
2. Ön arra hivatkozik, hogy az utasok biztonsága a járatserifekken keresztül vetítve 11,4 forint költséget jelent utasonként. Azt elfelejtette hozzátenni, hogy az utasok biztonságát maguk az utasok – a járatseriffek költségén FELÜL- legalább három forrásból már megfinanszírozták: A kifizetett jegyeken bérleteken keresztül finanszírozzák az MVK-t, az adójuk befizetésén keresztül pedig finanszírozzák a rendőrséget és a rendészetet is…
„Azt ,hogy ön mennyire nincs képben azzal – amire folyamatosan hivatkozik – , hogy „mit szeretnének a miskolciak” st b. azt legkésőbb április 12-én megtapasztalhatta…Én például biztos vagyok benne, hogy a „miskolciak” az ön lemondása után nem szerették volna/nem szeretnék még további négy hónapig az ön 3 milliós fizetését finanszírozni, de ettől még óvakodnék minden miskolci nevében nyilatkozni…. Ön se tegye…. De ha már demagógia – aminek a folyamatos alkalmazásától az április 12-i vereség sem tántorította el- : az ön -még – augusztus végéig felvett alpolgármesteri fizetéséből az ön 12 forint/utas matematikájával számolva, pont 1 000 000 utast lehetne biztonságban tudni… Csak ha már hülyeségeket írogatunk. Ön kezdte…”
2 Responses
Annyira elemében van, hogy a saját oldalán mosták fel vele a padlót…:
„”Tisztelt Hollósy Alpolgármester Úr!
Az Ön témában történő felszólalásával kapcsolatban:
1.Ön a járatseriffek finanszírozása kapcsán azt hozta fel, hogy nem drága a rendszer, hiszen „meg kell nézni hogy a BL-döntő idején a biztonsági őrök egy éjszakára nettó 70 000 forintot kapnak”.Felhívjuk figyelmét, hogy egy egyszeri MAGÁNrendezvény (hiszen a BL-döntőt az UEFA rendezi és fizeti (pl. az őröket is)) biztosítását összehasonlítani egy folyamatos munkaviszonyként végzett tevékenységgel, az az alma körtével való összehasonlításának tipikus esete.
2. Ön arra hivatkozik, hogy az utasok biztonsága a járatserifekken keresztül vetítve 11,4 forint költséget jelent utasonként. Azt elfelejtette hozzátenni, hogy az utasok biztonságát maguk az utasok – a járatseriffek költségén FELÜL- legalább három forrásból már megfinanszírozták: A kifizetett jegyeken bérleteken keresztül finanszírozzák az MVK-t, az adójuk befizetésén keresztül pedig finanszírozzák a rendőrséget és a rendészetet is…
www.facebook.com/miskolcireakcio”
„Azt ,hogy ön mennyire nincs képben azzal – amire folyamatosan hivatkozik – , hogy „mit szeretnének a miskolciak” st b. azt legkésőbb április 12-én megtapasztalhatta…Én például biztos vagyok benne, hogy a „miskolciak” az ön lemondása után nem szerették volna/nem szeretnék még további négy hónapig az ön 3 milliós fizetését finanszírozni, de ettől még óvakodnék minden miskolci nevében nyilatkozni…. Ön se tegye…. De ha már demagógia – aminek a folyamatos alkalmazásától az április 12-i vereség sem tántorította el- : az ön -még – augusztus végéig felvett alpolgármesteri fizetéséből az ön 12 forint/utas matematikájával számolva, pont 1 000 000 utast lehetne biztonságban tudni… Csak ha már hülyeségeket írogatunk. Ön kezdte…”