„A rendelkezésre álló adatok szerint a MIHŐ egyik gőzfejlesztő kazánjánál karbantartási munkálatok zajlottak. A kazánból leengedett, vas oxidot tartalmazó víz eredetileg a szennyvízelvezető rendszerbe engedték, azonban műszaki hiba vagy mulasztás miatt a víz egy része a Szinvába jutott.”
Ballibsi szabotázs?
2 Responses
Árad a Fidesz! Árad a Fidesz … szennye!!! Az a sok szennyes ügy, bizony-bizony előbb, vagy utóbb csak úgy kiömlik!
„A rendelkezésre álló adatok szerint a MIHŐ egyik gőzfejlesztő kazánjánál karbantartási munkálatok zajlottak. A kazánból leengedett, vas oxidot tartalmazó víz eredetileg a szennyvízelvezető rendszerbe engedték, azonban műszaki hiba vagy mulasztás miatt a víz egy része a Szinvába jutott.”
Ballibsi szabotázs?