A DAM-ból küldték?

1782222416134

2 Responses

  1. Árad a Fidesz! Árad a Fidesz … szennye!!! Az a sok szennyes ügy, bizony-bizony előbb, vagy utóbb csak úgy kiömlik!

  2. „A rendelkezésre álló adatok szerint a MIHŐ egyik gőzfejlesztő kazánjánál karbantartási munkálatok zajlottak. A kazánból leengedett, vas oxidot tartalmazó víz eredetileg a szennyvízelvezető rendszerbe engedték, azonban műszaki hiba vagy mulasztás miatt a víz egy része a Szinvába jutott.”
    Ballibsi szabotázs?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű