Mezei Attila (DK-LMP-Nép Pártján) önkormányzati képviselő: szociális munkásokat lehetne küldeni a prostituáltakhoz, mert lehet, hogy nem véletlenül kerültek ebbe a helyzetbe.
Szopkó Tibor (független) önkormányzati képviselő: a beszámoló azt mutatja, hogy a közösség közel 1 milliárdot szán a rendészeti feladatokra, hogy rend legyen Miskolcon. Azonban nincs még rend Miskolcon, egyelőre beváltatlan ígéret maradt. Figyeljenek a létszámra, azt kérem. A quadokat még nem látták a külterületeken. Fel kell tennem azt a kérdést is, hogy a járatserifeket hogyan finanszírozzák? A szolgálatot nem kritizáltam. Milyen tényleges eredményeket ért el ez a szolgáltatás? Mennyire volt hatékony az a közpénz, amit erre használtak? Azt javaslom, hogy a rendészettel, a rendőrséggel dolgozzanak ki egy olyan programot, aminek köszönhetően nagyobb biztonságban érezhetjük magunkat.
