A Széchenyi utcánál jobban nem csúszik le egyetlen városrész sem.Visszanyal a fagyi kedves hottentotta barátaim.Ami eddig bent volt (kereskedelem, kocsma, kajálda), az kiköltözött a szélekre, aminek meg kint volt eddig a helye (a nyomor), az meg befelé igyekszik.Persze, nektek könnyű,ha nagyon rosszra fordul a helyzet,felültök egy repcsire,és előveszitek a második, harmadik állampolgárságotokat.De azért egy percig nem irígyellek benneteket.Nincs szarabb dolog a hazátlanságnál.
a nácivadász oldal szégyenlistáján frissítették a fotóját, mostanában készülhetett a házánál,
várom már, hogy felkérdezzék. és beleverjék az orrát saját szarába
Régebbi Mészáros cégháló azóta tovább szőtték:
Ebben hánynak a nevét tudja a saját nevén kívül??
https://uploads.disquscdn.com/images/f696a74f5abea5127a4c6c86c8c06b735faa12023c6b01bb7578d6d41e7fcade.jpg
7 Responses
A Széchenyi utcánál jobban nem csúszik le egyetlen városrész sem.Visszanyal a fagyi kedves hottentotta barátaim.Ami eddig bent volt (kereskedelem, kocsma, kajálda), az kiköltözött a szélekre, aminek meg kint volt eddig a helye (a nyomor), az meg befelé igyekszik.Persze, nektek könnyű,ha nagyon rosszra fordul a helyzet,felültök egy repcsire,és előveszitek a második, harmadik állampolgárságotokat.De azért egy percig nem irígyellek benneteket.Nincs szarabb dolog a hazátlanságnál.
Ne kommentelj részegen zalkás…A fajtádnak miért kellett nevet változtatni kiskutyus?Miért nem takarodsz vissza az öhazába büdös?:):):)
a nácivadász oldal szégyenlistáján frissítették a fotóját, mostanában készülhetett a házánál,
várom már, hogy felkérdezzék. és beleverjék az orrát saját szarába
Nem lesz nehéz dolguk, mert a higiéniás viszonyok enyhén szólva megkérdőjelezhetőek a büdösnél…
Köszónjük Tocának és a fidesz-kdnps városvezetésnek.16-2.
Még mindig van lejjebb…
Régebbi Mészáros cégháló azóta tovább szőtték:
Ebben hánynak a nevét tudja a saját nevén kívül??
https://uploads.disquscdn.com/images/f696a74f5abea5127a4c6c86c8c06b735faa12023c6b01bb7578d6d41e7fcade.jpg