Nahát, Pusztai… 😯 Ez is ritkaság számba megy, hogy nem csak undorító dolgokat teszel ki az oldalra. Jár a pacsi. 🫷🏻 Amúgy, ki ez a lány? Szép az arca, feszes a cickója és azok a combok… Azok a kedvenceim… 😋 Ááá… Végem van… Még szerencse, hogy a Fidesz nem állt ilyen stabil lábakon, mert akkor most baszhatnánk. 🤣
2 Responses
Nahát, Pusztai… 😯 Ez is ritkaság számba megy, hogy nem csak undorító dolgokat teszel ki az oldalra. Jár a pacsi. 🫷🏻 Amúgy, ki ez a lány? Szép az arca, feszes a cickója és azok a combok… Azok a kedvenceim… 😋 Ááá… Végem van… Még szerencse, hogy a Fidesz nem állt ilyen stabil lábakon, mert akkor most baszhatnánk. 🤣
Mi a foglalkozása?