„Lánczi András: „Orbán Viktor nem győzhetett, ezt külföldről üzenték”
Remek értelmezés, 35 perc. (Megerősíti, amit én is gondoltam, hogy itt hatalmas csalás volt.)
Van egy kiválóan érzékelhető jele annak, mennyire akarták a háttérből a tisza győzelmét.
Nulla megjelenésű, nulla tudású, nulla ismertségű tiszás képviselők nyertek egyéni körzeteket, és közben olyanok, mint a hatvanpusztát témává tevő Hadházy és a kétfarkúék is eltűntek a klotyóban.
Mindenki elhullott, aki nem volt a tiszához köthető.”
Ha Lánczi András ,Szuverénvédő Lánczi Tomika mondta akkor egész biztosan így van..:):):)
De akkor nyilván ekkor sem hazudott az öreg szarházi : „Lánczi András: Amit korrupciónak neveznek, az gyakorlatilag a Fidesz legfőbb politikája”
Aki egy választás előtt a fél országot, a választó nagyobbik részét nyíltan, nagy nyilvánosság előtt, kiirtandó poloskának nevezi, az az álmoskönyvek szerint sem jelent jót, aki ennyire barom, az nagy valószínűséggel ezek után már nem győzhet, ehhez nem kell semmi külföldi üzenet, csak egy minimális józan ész, és normális gondolkodásmód, de ami ezek szerint nála akkorra már véglegesen az elmebaja áldozatává vált.
Saját kontraproduktív viselkedése, tartósan deformálódott elmeállapota okozta. Csalásra csak neki lett volna módja, illetve a csalás megakadályozására is csak neki lett volna módja. Úgyhogy ez a csalás emlegetés kétszeresen is hazugság.
Szerintem kézenfogva kellene távozniuk a közgyűlésből.
Igencsak kinyílt a csipája, de amikor tehetett volna valamit igencsak szerény volt a teljesítménye. Kb. mint Hollósyé.
Szopkó össze fogja őket roppantani. Tudásban és tökösségben is sokkal erősebb, meg mentálisan is. Megdolgozik keményen azért, hogy ő legyen a következő polgi. Én Pakuszának jobban örülnék, csak őt nem nagyon érdekli.
Nyugodjon le mindenki a ‘csába!Tocának nincs miért lemondania,főleg nem a várost káoszba taszító, bizonyítotan sarlatánok javára.Miskolc legújabb kori történelmének legsikeresebb polgija lesz és három ciklust fog kitölteni.Hajrá TSZJ és segítőtársai!
Ahhoz miért járult hozzá Tóth Szántai hogy Hollósy még augusztus 31-ig alpolgármester maradhasson? Miért kell még hónapokig egy bukott embert fizetnie a városnak?
Toca ugye tudod,hogy Czipa kihez bszél?
„Én is sírhattam volna.
Nyilván bántott, ahogy 5 hónapon keresztül trancsíroztak a Fidesz propagandahentesei. (És a rendszer egyéb haszonélvezői.)
Amikor teljesen feddhetetlen családi háttérrel és múlttal elindultam képviselőjelöltként, még csak nem is sejtettem, mit fogok a nyakamba kapni.
Ez már nem negatív kampány volt. Nem is fekete kampány. Egy kegyetlen kivégzőosztaggal találtam szemben magam. Mindegy volt, milyen áron, csak tapossanak el.
Soha meg nem fordult ezeknek az embereknek a fejében, hogy mit érzek, mit érzünk mi, amikor támadnak. Pedig tudták, hogy hazudnak. Aljasul, mocskosul rágalmaznak. Embertelen szintre züllesztette le a politikai kommunikációt a rogáni propagandagépezet. Mindegy volt nekik. A hatalomért bármeddig képesek voltak elmenni. Azoknak, akik ebben a kisstílű, embertelen rendszer kiépítéséhez asszisztáltak, vállalniuk kell a felelősséget.
Többé nem vagyunk következmények nélküli ország. Néhány könnycsepp, smúzolás, jópofizás, „én a lelkem mélyén mindig is TISZÁS voltam” vallomás nem fogja felülírni a károkat, amelyeket azok a lelkében okoztak leginkább, akik hittek nekik.
A kegyetlenkedés kontraproduktív lett. Nem vették észre, hogy a magyar emberek besokalltak. Még akkor sem, amikor egyöntetű kérés volt a társadalom felől: hagyjátok már abba!
Most pedig, hogy szembe jött a valóság, hirtelen magyarázkodnak, hogy ez tulajdonképpen csak megrendelés volt.
Hogy ilyen a politika.
Hja. Persze.
Én azt mondom: minden el lesz rendezve. Mert az igazság mindig győz.
📸: Januárban még ilyen lejáratóanyagot készített rólam a mostanában trubadúrrá avanzsált miskolci megafonos propagandista. Ez volt a szint. Köszönhetően Balásy Gyula hazugsággyárának.”
11 Responses
Peched van Tibi bá’! Te momentán momentumos vagy.
„Lánczi András: „Orbán Viktor nem győzhetett, ezt külföldről üzenték”
Remek értelmezés, 35 perc. (Megerősíti, amit én is gondoltam, hogy itt hatalmas csalás volt.)
Van egy kiválóan érzékelhető jele annak, mennyire akarták a háttérből a tisza győzelmét.
Nulla megjelenésű, nulla tudású, nulla ismertségű tiszás képviselők nyertek egyéni körzeteket, és közben olyanok, mint a hatvanpusztát témává tevő Hadházy és a kétfarkúék is eltűntek a klotyóban.
Mindenki elhullott, aki nem volt a tiszához köthető.”
Ha Lánczi András ,Szuverénvédő Lánczi Tomika mondta akkor egész biztosan így van..:):):)
De akkor nyilván ekkor sem hazudott az öreg szarházi : „Lánczi András: Amit korrupciónak neveznek, az gyakorlatilag a Fidesz legfőbb politikája”
Az öngól is gól zalkás retek ..:):):)
Aki egy választás előtt a fél országot, a választó nagyobbik részét nyíltan, nagy nyilvánosság előtt, kiirtandó poloskának nevezi, az az álmoskönyvek szerint sem jelent jót, aki ennyire barom, az nagy valószínűséggel ezek után már nem győzhet, ehhez nem kell semmi külföldi üzenet, csak egy minimális józan ész, és normális gondolkodásmód, de ami ezek szerint nála akkorra már véglegesen az elmebaja áldozatává vált.
Saját kontraproduktív viselkedése, tartósan deformálódott elmeállapota okozta. Csalásra csak neki lett volna módja, illetve a csalás megakadályozására is csak neki lett volna módja. Úgyhogy ez a csalás emlegetés kétszeresen is hazugság.
Szerintem kézenfogva kellene távozniuk a közgyűlésből.
Igencsak kinyílt a csipája, de amikor tehetett volna valamit igencsak szerény volt a teljesítménye. Kb. mint Hollósyé.
Szopkó össze fogja őket roppantani. Tudásban és tökösségben is sokkal erősebb, meg mentálisan is. Megdolgozik keményen azért, hogy ő legyen a következő polgi. Én Pakuszának jobban örülnék, csak őt nem nagyon érdekli.
Czicamicza! Már verbálisan,neten keresztül is működik az orális?Tibcsi a következő kuncsaft Attis mellett?
Szopkó és Varga Andi páros és Miskolcnak vége
Nyugodjon le mindenki a ‘csába!Tocának nincs miért lemondania,főleg nem a várost káoszba taszító, bizonyítotan sarlatánok javára.Miskolc legújabb kori történelmének legsikeresebb polgija lesz és három ciklust fog kitölteni.Hajrá TSZJ és segítőtársai!
Így van…Vagy ami a valószinűbb : már az őszt sem fogja megérni polgármesterként….
Ahhoz miért járult hozzá Tóth Szántai hogy Hollósy még augusztus 31-ig alpolgármester maradhasson? Miért kell még hónapokig egy bukott embert fizetnie a városnak?
Toca ugye tudod,hogy Czipa kihez bszél?
„Én is sírhattam volna.
Nyilván bántott, ahogy 5 hónapon keresztül trancsíroztak a Fidesz propagandahentesei. (És a rendszer egyéb haszonélvezői.)
Amikor teljesen feddhetetlen családi háttérrel és múlttal elindultam képviselőjelöltként, még csak nem is sejtettem, mit fogok a nyakamba kapni.
Ez már nem negatív kampány volt. Nem is fekete kampány. Egy kegyetlen kivégzőosztaggal találtam szemben magam. Mindegy volt, milyen áron, csak tapossanak el.
Soha meg nem fordult ezeknek az embereknek a fejében, hogy mit érzek, mit érzünk mi, amikor támadnak. Pedig tudták, hogy hazudnak. Aljasul, mocskosul rágalmaznak. Embertelen szintre züllesztette le a politikai kommunikációt a rogáni propagandagépezet. Mindegy volt nekik. A hatalomért bármeddig képesek voltak elmenni. Azoknak, akik ebben a kisstílű, embertelen rendszer kiépítéséhez asszisztáltak, vállalniuk kell a felelősséget.
Többé nem vagyunk következmények nélküli ország. Néhány könnycsepp, smúzolás, jópofizás, „én a lelkem mélyén mindig is TISZÁS voltam” vallomás nem fogja felülírni a károkat, amelyeket azok a lelkében okoztak leginkább, akik hittek nekik.
A kegyetlenkedés kontraproduktív lett. Nem vették észre, hogy a magyar emberek besokalltak. Még akkor sem, amikor egyöntetű kérés volt a társadalom felől: hagyjátok már abba!
Most pedig, hogy szembe jött a valóság, hirtelen magyarázkodnak, hogy ez tulajdonképpen csak megrendelés volt.
Hogy ilyen a politika.
Hja. Persze.
Én azt mondom: minden el lesz rendezve. Mert az igazság mindig győz.
📸: Januárban még ilyen lejáratóanyagot készített rólam a mostanában trubadúrrá avanzsált miskolci megafonos propagandista. Ez volt a szint. Köszönhetően Balásy Gyula hazugsággyárának.”