Na. Most van vége Jakabnak

képernyőkép 2026 04 13 063007

Rekord kétharmad! Ez az ország semmit nem tanult az elmúlt 16 évből. Gratulálni majd holnap fogok. Illik” – írta bejegyzésében vasárnap este Jakab Péter.

“1044 szavazat. szerintem ezt bármelyik miskolci összeszedte volna most protest szavazatokból. Szóval szerintem itt az ideje egy kis önreflexiónak inkább, mintsem a pökhendi sértődöttséget vinni tovább. Klára már lemondott, szerintem az irány adott.” “Péter, ez már nagyon kínos. 4 éve a választási bukás után is nagyon ellenszenvesen viselkedtél. Én nagyon szerettem a parlamenti megszólalásaidat, ahogy kimondtad a nép elégedetlen szavait (sőt egy ideig kedvenc politikusom voltál a szókimondó stílusod miatt) , de tanult emberként jól kellene viselned az ilyen helyzeteket. Engedni kell a változást. Erre vágytunk, erre vágytak magyarok milliói. Egy kicsit higgadj le, és figyeld, ahogy Magyarország meggyógyítja önmagát, ezt akarjuk. (Szerintem a lelked mélyén te is.)”

“Azért ilyen mértékű arroganciát még Orbán sem engedett meg ma magának az eredmények után…” “Peti. Félre kellett volna állnod. Szóltunk! Nap nap után!” “Én törölném ezt a posztot… de hát, mindannyian mások vagyunk” – írták.

Fotó. Orbán Miskolcon. Archív

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű