Szerintem a Dk a Fidesz érdekében dolgozik. Azzal kampányolnak, hogy ők lesznek az ellenpont a Mi Hazánk-Fidesz szövetség megakadályozására. Nem lesznek. Hogy képzelik, hogy elhiszik az emberek, hogy az, aki reggeltől estig a Fidesz helyett az ellenzék legnagyobb pártját -ameliyk esélyes lehet végre elzavarni ezt a rezsimet- ekézi, arról elhiszik az emberek, hogy majd együtt fog vele működni? Maximum zsarolni fogja. Elképesztő!! Ilyen hazug, elkeseredett kapkodást életemben nem láttam.
Egy válasz
Szerintem a Dk a Fidesz érdekében dolgozik. Azzal kampányolnak, hogy ők lesznek az ellenpont a Mi Hazánk-Fidesz szövetség megakadályozására. Nem lesznek. Hogy képzelik, hogy elhiszik az emberek, hogy az, aki reggeltől estig a Fidesz helyett az ellenzék legnagyobb pártját -ameliyk esélyes lehet végre elzavarni ezt a rezsimet- ekézi, arról elhiszik az emberek, hogy majd együtt fog vele működni? Maximum zsarolni fogja. Elképesztő!! Ilyen hazug, elkeseredett kapkodást életemben nem láttam.