A közintézményt ért kár három részből tevődik össze, ebből az első kettő forintosítható: egyrészt a kieső bevétel (terembérleti díj) piaci áron kb. négyszázezer forint, másrészt a visszafizetett jegybevétel nagyjából hatszázezer forint, azaz összesen 1.000.000,- Ft. Egymilliócska. Ezen felül jön még a városi kulturális céget ért, pénzben nem kifejezhető presztízsveszteség. Bónusz: „jót tesz” a városimázsnak is, hagy lássa mindenki, hogy Miskolcot pártérdek mentén vezérelt, dilettáns pártkatonák irányítják (a szakadék felé).
A nap
