| Mennyé’mán! Az Ellipsum-nál is fogadkoztatok, hogy ilyen-olyan szuper tehetséges művelődésszervező így meg úgy, emígy amúgy fogja emelni abelső rendezvényekkel a 700 millióból az új strand látogatottságát …. oszt lett belőle egy nagy nulla. A pénz meg elpárolgott. Adjátok ki az egészet Rózsa Editnek, de aztán semmi bolsevik irigység! |
A nap
