Miskolc. Ellipsum. Adjátok ki az egészet Rózsa Editnek

Mennyé’mán!
Az Ellipsum-nál is fogadkoztatok, hogy ilyen-olyan szuper tehetséges művelődésszervező
így meg úgy, emígy amúgy fogja emelni abelső rendezvényekkel a 700 millióból az új strand
látogatottságát …. oszt lett belőle egy nagy nulla. A pénz meg elpárolgott.
Adjátok ki az egészet Rózsa Editnek, de aztán semmi bolsevik irigység!

A nap

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű