A Grizzly egy pub, abból is a jobbak közül való. Miskolcon gyakorlatilag nincs is hasonló.
Semminemű pártkötődést nem lehet egy szórakozóhely mellé párosítani. Amikor legutóbb sört vettem, senki nem kért párttagkönyvet.
Ezenfelül a Grizzlyben nem lopnak, nincs beteges hazudozás van papír a WC-ben, tehát biztosan nem fideszes hely.
A nap

9 Responses
Csak egy laikus kérdés. Ott a kép baloldalán szereplő úriember esetében ezen a rendezvények való megjelenés, a kézfeltétel nem vett fel összeférhetetlenségi, pártatlansági kérdéseket? Azért ez nem egy szimpla szüreti-mulatság! Jogszabály megengedi ezt így, ilyen nyíltan?
Ótvaros bolsi hergelés. Más?
Most melyik része a hergelés egész pontosan?Vagy ezt automatán odaírod mindenhová?
bármi amit a cigó isteni mivoltát sértené. bármi
…és?
Sok hasonló helyvan és jobbak is. Csak azok bizony ellenzékiek. A fele tulajdon Szinaié aki bizony főfideszses.
https://www.facebook.com/profile.php?id=61583267453721
Grizzly DPK
az fasza
Azért ugye nem kötelező oda járni? Ha jobb ízlésem van, mehetek máshová?